• 0850 309 4596 ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ Destek‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ İletişim Bilgileri
Sanal Sunucular'da SSD Performansı ile tanışın

VDS Satın Al | VDS Kiralama

  • SSD Disk altyapısı
  • 99% Uptime Garantisi
  • Yüksek Performans Hizmet
  • Limitsiz Trafik
  • Ücretsiz DDoS Koruması

Tüm belirtilen özellikler 59.90TL/ay başlayan fiyatlarla

TL
59
.90 /ay
Başlayan Fiyatlarla
csgo dedicated ip

VDS Nedir?

VDS (Virtual Dedicated Server), sanal bir sunucu türüdür. Bir sunucu, bilgisayar donanımı ve yazılımını barındıran ve kullanıcılara ağ üzerinden hizmet sağlayan bir sistemdir. VDS ise bu sunucunun sanal bir örneğini temsil eder. VDS, fiziksel bir sunucunun kaynaklarını (RAM, CPU, disk alanı vb.) sanal olarak böler ve birden fazla kullanıcıya ayrı ayrı sunucu kaynakları sağlar. Her kullanıcı, kendi VDS'inde tam bir kontrol sahibi olur ve bu sanal sunucuyu kendi ihtiyaçlarına göre yapılandırabilir. Bu, kullanıcılara yüksek ölçeklenebilirlik, esneklik ve performans sağlar. VDS, paylaşımlı hosting (shared hosting) ile karşılaştırıldığında daha fazla kaynak ve özelleştirme imkanı sunar. Kullanıcılar, VDS üzerinde istedikleri işletim sistemini yükleyebilir, uygulamalarını çalıştırabilir, sunucu yapılandırmalarını yönetebilir ve diğer gelişmiş özellikleri kullanabilir. Bu sayede, VDS kullanıcıları, performans gereksinimlerine uygun ölçüde kaynaklarını yapılandırabilirler. Genellikle büyük ölçekli web siteleri, iş uygulamaları, veritabanları ve diğer yüksek trafikli veya kaynak yoğunluğu olan projeler için tercih edilen bir hosting çözümüdür.

Nasıl VDS Satın Alınır?

İhtiyaçlarınız dahilinde VDS satın almaya karar verip sitemizi ziyaret ettiniz ve ne yapacağınız hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsunuz. Bu yazımız sizlere Source'dan VDS satın almanın ne kadar kolay ve kullanışlı olduğu hakkında gerekli bilgileri verecektir. Source olarak sizlere geniş yelpazeli İşlemcileri sunmaktayız. Bu sayfadan Intel sunucu kiralayabileceğiniz gibi Ultra Performans Sunucu sayfasından Ryzen veya I9 sunucu kiralayabilirsiniz. Her iki kategoride bulunan paketlerimizi inceleyerek bütçeniz ve ihtiyacınıza uygun olan sunucu paketini tercih edebilirsiniz.

csgo düşük ping türkiye lokasyon
csgo server yönetim paneli

Web siteniz, uygulamanız veya yazılımlarınız ne kadar kaynak tükettiğini bilmiyorsanız, teknik destek ekibimizden yardım alarak size en uygun paketi seçebilirsiniz. Doğru paketi seçtikten sonra, satın alma ekranıyla karşılaşacaksınız. Bu ekran üzerinden hizmetinizi 1, 3, 6 veya 12 aylık dönemlerle satın alabilirsiniz. Ayrıca yedekleme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ödeme yapmak için ise eğer sistemde kayıtlı değilseniz, kayıt olma ekranına yönlendirileceksiniz. Zaten kayıtlıysanız, ödeme ekranına geçiş yapacaksınız.

VDS Sunucu Paketleri

Sunucunun ihtiyacını karşılayacak paketlerden birini seçin. Size uygun paketi bulamıyor musunuz? Bizimle iletişime geçin

                 Paket             Çekirdek       RAM         Disk       Trafik                             Fiyat
VDS SSD TR-1 Stok durumuna göre
işlemci sağlanır.
2 Çekirdek Xeon E5 2699 v4 - E5 2697 v2 2 GB
DDR3 RAM
30 GBNVMe Disk LimitsizTrafik

İNDİRİM! 64.90₺ YERİNE 59.90₺/ay Yıllık 850₺

Satın Al
VDS SSD TR-2 Stok durumuna göre
işlemci sağlanır.
3 Çekirdek Xeon E5 2699 v4 - E5 2697 v2 3 GB
DDR3 RAM
30 GBNVMe Disk LimitsizTrafik

İNDİRİM! 69.90₺ YERİNE 64.90₺/ay Yıllık 1000₺

Satın Al
VDS SSD TR-3 Stok durumuna göre
işlemci sağlanır.
4 Çekirdek Xeon E5 2699 v4 - E5 2697 v2 4 GB
DDR3 RAM
30 GBNVMe Disk LimitsizTrafik

İNDİRİM! 79.90₺ YERİNE 69.90₺/ay Yıllık 1400₺

Satın Al
VDS SSD TR-4 Stok durumuna göre
işlemci sağlanır.
4 Çekirdek Xeon E5 2699 v4 - E5 2697 v2 5 GB
DDR3 RAM
35 GBNVMe Disk LimitsizTrafik

İNDİRİM! 89.90₺ YERİNE 79.90₺/ay Yıllık 1700₺

Satın Al
VDS SSD TR-5 Stok durumuna göre
işlemci sağlanır.
4 Çekirdek Xeon E5 2699 v4 - E5 2697 v2 6 GB
DDR3 RAM
40 GBNVMe Disk LimitsizTrafik

İNDİRİM! 99.90₺ YERİNE 89.90₺/ay Yıllık 2000₺

Satın Al
VDS SSD TR-6 Stok durumuna göre
işlemci sağlanır.
4 Çekirdek Xeon E5 2699 v4 - E5 2697 v2 7 GB
DDR3 RAM
40 GBNVMe Disk LimitsizTrafik

İNDİRİM! 109.90₺ YERİNE 99.90₺/ay Yıllık 2300₺

Satın Al
VDS SSD TR-7 Stok durumuna göre
işlemci sağlanır.
4 Çekirdek Xeon E5 2699 v4 - E5 2697 v2 8 GB
DDR3 RAM
40 GBNVMe Disk LimitsizTrafik

İNDİRİM! 119.90₺ YERİNE 109.90₺/ay Yıllık 2600₺

Satın Al
VDS SSD TR-8 Stok durumuna göre
işlemci sağlanır.
6 Çekirdek Xeon E5 2699 v4 - E5 2697 v2 12 GB
DDR3 RAM
50 GBNVMe Disk LimitsizTrafik

İNDİRİM! 159.90₺ YERİNE 154.90₺/ay Yıllık 3000₺

Satın Al
VDS SSD TR-9 Stok durumuna göre
işlemci sağlanır.
8 Çekirdek Xeon E5 2699 v4 - E5 2697 v2 16 GB
DDR3 RAM
60 GBNVMe Disk LimitsizTrafik

İNDİRİM! 209.90₺ YERİNE 194.90₺/ay Yıllık 3300₺

Satın Al
TR-E5-10 Stok durumuna göre
işlemci sağlanır.
12 Çekirdek Xeon E5 2699 v4 - E5 2697 v2 32 GB
DDR3 RAM
120 GBNVMe Disk LimitsizTrafik

İNDİRİM! 379.90₺ YERİNE 364.90₺/ay Yıllık 3500₺

Satın Al

Profesyonel web sitelerinizi her zaman VDS sunucularında barındırın

VDS sunucuları, web sitenize özel kaynaklar sağlar ve diğer kullanıcıların kaynak tüketimi sizin performansınızı etkilemez. Aynı fiziksel sunucu üzerinde bulunmanıza rağmen, diğer sanal sunucu sahipleriyle kaynakları paylaşmadığınız için daha yüksek bir performans elde edebilirsiniz. Böylece, artan ziyaretçi trafiği ve büyüyen web sitenizle başa çıkabilirsiniz.VDS sunucularımızda bulunan güçlü Cloud altyapısı, web sitenizin hızlı ve kesintisiz çalışmasını sağlar. SSD depolama birimleri kullanarak verilerin daha hızlı erişilmesini ve işlenmesini sağlarız. Bu da web sitenizin sayfa açılış hızını ve kullanıcı deneyimini iyileştirir.

Sanal sunucu hizmetlerimizden herhangi bir VDS sunucu paketini satın alarak Web sitelerinizi Cloud SSD yapısıyla performanslı bir şekilde barındırabileceksiniz. Teknik destek ekibimizden sitelerinizin taşınmasını talep edebileceğiniz gibi cPanel, Plesk, Directadmin gibi Web hosting yazılımların kurulumlarını da talep edebilirsiniz. Taşıma ve kurulum işlemlerini ücretsiz yapıyoruz ancak lisanslı yazılımlar için yazılım sahibinden lisans satın almanız gerekmektedir. Web sitenizi VDS sunucularda barındırarak, kaynak sınırlamalarından uzakta, daha yüksek performans ve güvenlik sağlayabilirsiniz. İşletmenizin büyümesine uyum sağlamak ve kullanıcılarınıza en iyi deneyimi sunmak için VDS sunucuları sizin için ideal bir çözüm olabilir.

profesyonel web sitesi
profesyonel web sitesi

VDS Sunucu kiralama hizmetlerinde Source'un önemi

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte internet kullanımı artmış ve mobil cihazlar günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bu durum web sitelerinin ve çevrimiçi işlemlerin gerekliliklerini de değiştirmiştir. Güçlü alt yapıya sahip veri merkezleri, fiziksel ve sanal sunucularla birlikte internet sitelerinin ve çevrimiçi bankacılık işlemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için vazgeçilmezdir.

İnternet sitelerinin ve online bankacılık işlemlerinin çalışabilmesi için güçlü altyapılara, fiziksel ve sanal sunuculara ihtiyaç duyulmaktadır. Veri merkezleri, yedekli enerji yapıları ve yüksek kapasiteli internet alt yapılarıyla fiziksel ve sanal sunucuların kesintisiz çalışmasını sağlar. Sanal sunucular, fiziksel sunucuların donanımının bölümlendirilmesiyle oluşturulur. Bir fiziksel sunucu üzerinde birden fazla sanal sunucu barındırılabilir. Fiziksel sunuculara kıyasla sanal sunucular daha ekonomik ve hesaplıdır. Projelerinizi İnternet dünyasında duyurmak ve başarıya ulaşmak için ekonomik bir çözüm olan VDS sunucularına ihtiyaç duyulmaktadır.

Source, 2022 yılından bu yana sanal sunucu hizmeti sunan yenilikçi bir firma olarak öne çıkmaktadır. Firma, güçlü donanımları, deneyimli ekibi ve yüksek internet altyapısıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip olması ve diğer piyasa rakiplerine göre daha uygun fiyatlar sunması da tercih edilme sebepleri arasındadır. Source, standart bir VDS sağlayıcısı olmanın ötesine geçerek kısa sürede adını duyurmayı başarmıştır.

Source ile çalışmak, projelerinizi uzman bir ekibin eline bırakmanız anlamına gelir. Sadece VDS sunucusu satın almaktan daha fazlasını elde edersiniz. Deneyimli ve kurumsal bir yaklaşıma sahip teknik destek ekibi, herhangi bir konuda size profesyonel yardım ve çözümler sunar.

Aklınızı bir şey mi kurcalıyor?

Seni canlı sohbette veya destek talebinde bekliyor olacağız.
Ayrıca ulaşabileceğiniz bazı destek kanallarımız;

Dilediğiniz İşletim Sistemi

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Vds (Virtual Dedicated Server), bir donanımsal sunucu üzerinde birbirlerinden bağımsız olarak birden fazla işletim sisteminin maksimum performansla barındırılmasına olanak sağlayan bir teknolojidir. Her sunucu birbirinden bağımsız ve işletim sistemi farklıdır.

Sunucu kurma işlemi artık tek tıklama ile kolayca tamamlanabilir. Hazır olan sunucuyu sadece bir tıklama ile başlatabilirsiniz.

Türkiye VDS Sunucu hizmetlerimiz ile ping oranlarını düşürmekteyiz. Türkiye lokasyon olan sunucularımız DGN ve Comnet Veri Merkezlerinde barındırılmaktadır.

Yedekleme müşterinin sorumluluğundadır. Müşterimiz sunucusu için ek bir hizmet talep etmedikçe yedeklenmez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.

Evet, yükseltme yapabilirsiniz. Yükseltmede verileriniz zarar görmez. Disk, RAM ve CPU yükseltmelerinizi veya paket yükseltmelerinizi destek talebinden belirttiğiniz takdirde sağlayabilirsiniz.

Satın alacağınız sanal sunucuda ücretsiz olarak 1Gbit/s erişim hızı veriyoruz. İnternet hattı paylaşımlı olduğundan devamlı olarak up/down işlemleri gibi yüksek internet kullanımı yapılmasına izin verilmemektedir. Trafik limiti olarak her hangi bir limitleme bulunmuyor.

Sanal Sunucu hizmetlerimiz sipariş verildiği andan itibaren anında aktif edilerek kurulumu 5-10 dakika içinde otomatik gerçekleşmektedir.