• 0850 309 4596 ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ Destek‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Source Bilişim Hizmetleri

Firmamız Source, 2021 yılında kurulmuş ve aktif olarak hizmet vermeye başlamış olan bir bilişim firmasıdır. Müşterilerimize en uygun ve en iyi kalitedeki sunucu çözümlerine ulaştırmak ve müşteri huzurunu sağlamaktır. Bu yüzden her geçen gün kapasitelerimizi ve bünyemizdeki ekip arkadaşlarımızı geliştirmeye ve genişletmeye çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Sorun çözmeye odaklanıyoruz. Mutlu müşterilerin en iyi reklam olduğuna inanıyoruz ve bu nedenle 7/24 aktif çalışan profesyonel ekibimizle sürekli iş takibi yapıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunuyoruz.

Vizyonumuz

Şeffaflık, dürüstlük ve mükemmeliyetçi çalışma prensiplerimizle müşterilerimize fayda sağlayan, insanlara ve emeklere saygı gösteren bir kuruluş olarak var olmayı, müşterilerimize bugün ve gelecekte en iyi ürün ve hizmetleri sunmak başlıca amacımızdır.

Misyonumuz

Source bu vizyonu kapsamında;
hizmet verdiğimiz sektörde müşterilerimize güvenilir, bilgi üretmeyi ve paylaşmayı, en iyi teknik desteği, yüksek performansı ve yeniliklere açık hizmetler sağlamaktadır. Her zaman en gelişmiş altyapıları ve teknolojileri kullanarak müşterilerimize en iyi çözümleri sunarak onların ihtiyaçlarını karşılamak ve iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için çalışıyoruz.