CS:GO Sunucu Kurma

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), birinci şahıs nişancı oyunları arasında popüler bir seçenektir ve birçok oyuncu kendi sunucularını oluşturmak ister. Ancak, sunucu kurulumu teknik bir işlem olabilir ve bu nedenle CS:GO sunucu kiralama hizmetleri, oyunculara kolay bir çözüm sunar.

Source, CS:GO sunucuları için uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler sunar. Otomasyon yönetim paneli ve kurulum sistemi sayesinde, sunucunuz hızlı bir şekilde kurulur ve hemen yönetmeye başlayabilirsiniz.CS:GO Modları Nelerdir?

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), birden fazla oyun modları mevcuttur. Bunlardan bazıları Jailbreak, Bhop, ProPublic ve MG modlarıdır.

Jailbreak veya Fun Sunucusu Açabilir Miyim?

Sunucunuzun modunu web panelimize yükleyeceğiniz haritalar ve eklentiler ile siz belirlersiniz. Bu konuda sizlere bir kısıtlama sunmuyoruz. Dilediğiniz CS:GO server haritasını ve CS:GO sunucu eklentisini sunucunuza eklemenize olanak sağlıyoruz.
CS:GO Server Kiralama Hakkında
Sıkça Sorulan Sorular

CS:GO Server Kiralama hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

CS:GO Sunucu Kiralama hizmetimiz ile birlikte sizlere aldığınız süre boyunca ayrılan alanımız ile kendinize ait CS:GO sunucunuzu oluşturabilirsiniz. CS:GO Sunucu Hizmeti 7/24 aktif kalarak kesintisiz oyun keyfini sizlere yaşatacaktır.

Bütün hizmetlerimize DDoS koruması dahildir. Sunucunuza gelebilecek yurt içi veya yurt dışı saldırılara karşı güvendesiniz. Sunucunuz da ping, lag veya loss olmadan kesintisiz bir şekilde sunucunuzu yönetebilirsiniz. Türkiye DGN ve Comnet veri merkezleri üzerinden operatör hatlarımız üzerinden sizlere yüksek oranda koruma sağlıyoruz.

CS:GO ile ilgili yetkin ekibimize discord üzerinden talep açarak ulaşabilirsiniz. Oyun sunucularında destek inisiyatif alınarak verilmektedir. Sunucu paketlerinde aldığınız hatalar size sunulan hizmet kapsamına girmediği ve hediye olarak değerlendirildiği için bu konuda destek sunma zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Siz değerli kullanıcılarımız için discord adresinde müşteri memnuniyeti çerçevesinde destek vermeye devam etmekteyiz. Uzman CS:GO destek ekibimiz tüm sorunlarınızı çözmek için hazır. Uzun yıllar piyasanın içinde bulunan destek ekibimiz ile sorunlarınıza hızlı ve pratik şekilde çözümler bulunur.

Evet, yükseltme yapabilirsiniz. Yükseltmede verileriniz zarar görmez. Disk, RAM ve CPU yükseltmelerinizi veya paket yükseltmelerinizi destek talebinden belirttiğiniz takdirde sağlayabilirsiniz.

Yedekleme müşterinin sorumluluğundadır. Müşterimiz sunucusu için ek bir hizmet talep etmedikçe yedeklenmez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.

Sanal Sunucu hizmetlerimiz sipariş verildiği andan itibaren anında aktif edilerek kurulumu 5-10 dakika içinde otomatik gerçekleşmektedir.

Anahtar Kelimeler

CS:GO vds, CS:GO sunucusu, CS:GO kiralama, CS:GO kurulumu, CS:GO sunucu, CS:GO sunucu kiralama, CS:GO, CS:GO sunucu, CS:GO kiralama, CS:GO sunucu al, CS:GO hosting kirala, csgo sunucu, csgo server, ucuz csgo server